Przegląd Odlewnictwa 5-6/2017

Plik ze spisem treści numeru: Pobierz
Plik ze streszczeniem numeru: Pobierz

 

To już w bieżącym roku trzeci kolejny zeszyt Przeglądu Odlewnictwa. Tradycyjnie już przygotowujemy go publikując w nim spis teleadresowy, który ma pomagać zainteresowanym zakupami odlewów w polskich odlewniach przedsiębiorstwom, znalezienie odpowiadającego im dostawcy. Spis ten obejmuje adresografię ponad …… polskich odlewni i podaje informacje o ich programie produkcyjnym. W spisie publikujemy również spis około ….. przedsiębiorstw dostarczających polskiemu odlewnictwu materiały, maszyny i surowce.

W ten sposób zgodnie z misja naszego Stowarzyszenia promujemy polskie odlewnictwo rozkolportowując zeszyt Nr 5-6 Przeglądu Odlewnictwa na odbywających się w czerwcu bieżącego roku do maja następnego krajowych i zagranicznych imprezach targowych.

Pierwszą imprezą są również już tradycyjnie Międzynarodowe Targi Innowacje-Technologie-Maszyny w Poznaniu, które w bieżącym roku odbywają się w dniach od 06 do 09 czerwca i w czasie których w salonie Metalforum, swoje produkty będą eksponowały polskie odlewnie.

W ekspozycji tej co rocznie, polskie odlewnictwo pokazuje swoje innowacyjne odlewy, których jakość zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Zeszyty 5–6 Przeglądu Odlewnictwa, dostępne są też na targach w Hannowerze, Weronie, Kielcach, Chinach i innych w których uczestniczą odlewnie lub na których eksponowane są produkty wytwórców, którzy do swej produkcji wykorzystują odlewy.

Opublikowano: 10.07.2017, Redaktor